Slovakia  Slovakia

Koh Phi Phi, Krabi

Koh Phi Phi

Koh Phi Phi je jedným z najviac prirodzene krásne ostrovy na svete a časť mala Nopparatthara - Mu Koh Phi Phi Marine National Park. Koh Phi Phi sa skladá zo 6 ostrovov, ležiaci medzi Phuket a Andamanské mora. Phi Phi je bohaté na koraly a úžasný morský život. Phi Phi bol hodnotený ako jeden z desiatich najkrajších ostrovov na svete v minulosti. Phi Phi Le ostrov, zvlášť, je hlavný vápenca formácia vo fantastických tvarov a foriem sa strmými útesmi stať naproti na oceán.

 

Medzi obľúbené aktivity tu je preto, potápanie. Tam sú vápencové hory s útesmi, jaskyne a dlhé biele piesočnaté pláže. Ďalším obľúbeným športom je horolezectvo.

 

Ako sa Phi Phi je oveľa pohodlnejšie než predtým. Okrem Phuket, môžete ísť trajektom z Ao Nang, Railay a Ko Lanta ľahko.

 

Národný park sa rozkladá na celkovej ploche 242,437 Rai. Phi Phi Don a Phi Phi Le sú najväčšie a najznámejšie ostrovy. Phi Phi Don je 28 m²: 8 km na dĺžku a 3,5 km široký. Phi Phi Le je 6,6 štvorcových km.

http://youtu.be/cIvWTa57w6s
English Iceland African Slovakia Slovenia Ukraine Bulgaria Serbia Croatia Greece Singapore HongKong Malaysia Arab Hungary Czech Brazil Finland Sweden Norway Belgium Denmark Netherlands Poland Portugal Spain France Italy Germany Turkey VietNam Thai