Ukraine  Ukraine

Koh Phi Phi, Krabi

Koh Phi Phi

Koh Phi Phi є одним з найбільш природно красивих островів в світі, і частина б Nopparatthara - Mu Koh Phi Phi морський національний парк. Koh Phi Phi складається з 6 островів, що лежать між Пхукет і Андаманське море. Пхі-Пхі удосталь коралів і дивовижний морського життя. Phi Phi був оцінений як один з десяти найкрасивіших островів світу в минулому. Пхі-Пхі Ле острова, зокрема, є одним з основних освіта вапняку в химерні форми і форми з крутими скелями фасадом на океан.

 

Популярна діяльність тут, таким чином, дайвінг. Є вапнякових гір з скелями, печерами і довгими білими піщаними пляжами. Інший улюблений вид спорту скелелазіння.

 

Як дістатися до Phi Phi набагато зручніше, ніж раніше. Крім того, на острові Пхукет, ви можете сісти на пором з Ао Нанг, Railay і Ланта легко.

 

Національний парк займає площу в 242 437 Рай. Пхі-Пхі Дон і Пхі Пхі Ле є найбільшим і найбільш відомих островів. Пхі-Пхі-Дон становить 28 кв.м: 8 км в довжину і 3,5 км в ширину. Пхі-Пхі Ле становить 6,6 кв.

http://youtu.be/cIvWTa57w6s
English Iceland African Slovakia Slovenia Ukraine Bulgaria Serbia Croatia Greece Singapore HongKong Malaysia Arab Hungary Czech Brazil Finland Sweden Norway Belgium Denmark Netherlands Poland Portugal Spain France Italy Germany Turkey VietNam Thai