Turkey  Turkey

Koh Phi Phi, Krabi

Koh Phi Phi or Phi Phi Island


Koh Phi Phi Phi Phi Adaları Phuket 50 km güney-doğu yalan ve Ulusal Deniz Parkı (Nopparattara beach - Koh Phi Phi) parçası olan mercanlar ve deniz yaşamı bir bolluk ev sahipliği yapmaktadır. Uçurumlar, mağaralar ve uzun beyaz kumlu plajları ile kalker dağlar vardır.

Ulusal park 242437 Rai bir toplam alanı kaplamaktadır. Phi Phi Don ve Phi Phi Le, en büyük ve en iyi bilinen adalar. Phi Phi Don 28 sq.m: 8 Km uzunluğunda ve 3,5 Km genişliğinde. Phi Phi Le 6.6 km kare.

Gelişme Phi Phi Don çoğu, adanın geri kalanını oluşturan iki tepelik mahmuzları katıldı düşük, kumlu bir berzah Ton Sai köy veya çevresinde yer almaktadır. Diğer, daha sessiz Long Beach tatil köyleri, Laem Thong ve adanın diğer daha az erişilebilir bölgelere de vardır.

Koh Phi Phi, Phuket ve Andaman denizi arasında uzanan, 6 adalar oluşur. Bunlar:
Koh Phi Phi Don
Koh Phi Phi Le
Bambu Adası (Ko Phai)
Koh Yung
Koh Bida Nai
Koh Bida Nok

Phi Phi mercan ve muhteşem deniz hayatın bol olduğu. Phi Phi Geçmişte dünyanın en güzel on adaların biri olarak puan olmuştur.

Burada en popüler aktivite "scuba diving". Uçurumlar, mağaralar ve uzun beyaz kumlu plajları ile kalker dağlar vardır. Bir diğer favori spor kaya tırmanışı.

Phi Phi Ulaşım çok daha kolay olduğunu daha önce. Puket ek olarak, kolayca Ao Nang, Railay ve Ko Lanta bir feribot sürebilir. Daha fazla bilgi için, Koh Phi Phi Ferry.

http://youtu.be/ESldStIKh6Q
English Iceland African Slovakia Slovenia Ukraine Bulgaria Serbia Croatia Greece Singapore HongKong Malaysia Arab Hungary Czech Brazil Finland Sweden Norway Belgium Denmark Netherlands Poland Portugal Spain France Italy Germany Turkey VietNam Thai